Przychodnia lekarsko-stomatologiczna PROVITA w Głogowie - News
  

Wrzesień 18 2014 15:40:49   
Nawigacja
· STRONA GŁÓWNA
· O NAS
· WIADOMOŚCI
· ARTYKUŁY
· DRUKI DO POBRANIA
· NAPISZ DO NAS
· SZUKAJ
· PYTANIA I ODPOWIEDZI
· WYKAZ LEKARZY
· HARMONOGRAM PRACY
NASI PARTNERZY

Jesteśmy partnerem Grupy LUX-MEDTU JESTEŚMY
NASZA KADRA
dr Cezary Kędzia
dr Helena Kędzia

PRZECZYTAJ ...Ta strona używa plików cookies i innych technologii ułatwiających komunikację z serwerem. Pliki te nie sa wykorzystywane przez właściciela strony do żadnych celów reklamowych lub marketingowych. Wymagane są wyłącznie do logowania się zarejestrowanych użytkowników. Jeżeli nie akceptujesz cookies możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki tutaj !

Świadczymy usługi stomatologiczne w ramach refundacji NFZ - Witamy w specjalistycznej przychodni lekarsko-stomatologicznej PROVITA w Głogowie

Przychodnia Lekarsko - Stomatologiczna PROVITA jest firmą rodzinną prowadzoną przez współmałżonków: Helenę Kędzia i Cezarego Kędzia. Funkcjonujemy od 1994 roku. Początkowo jako prywatne gabinety lekarskie, obecnie jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, wpisany do rejestru przez Wojewodę Dolnośląskiego.
Od 2006 roku w strukturach naszej firmy funkcjonuje również Centrum Badań Psychologicznych Provita.
Rentgen stomatologiczny - wynik na ekranie w ciągu minuty - radiowizjografia cyfrowa !!!
UWAGA -promocyjne ceny za badania!!!
Medycyna pracy
Uwaga ! Od 1. maja 2014 wielka obniżka cen w medycynie pracy:


-badanie profilaktyczne wraz z badaniami laboratoryjnymi już od 40,00 PLN
- badanie psychotechniczne pracowników kierujących pojazdami w ramach obowiązków służbowych za 50,00 PLN brutto
- badanie psychologiczne operatorów ciężkiego sprzętu za 80,00 PLN brutto
- badanie do pracy na wysokości powyżej 3 metrów wraz konsultacjami specjalistów (laryngolog, neurolog, okulista) za 140,00 PLNszczegółowa informacja w dziale Cennik Medycyna Pracy

lub telefonicznie 76/832-11-10
Ważny komunikat dla kandydatów do szkół wyższych i ponadgimnazjalnych !
Medycyna pracyInformujemy, że w 2014 roku wykonujemy nieodpłatnie badania dla kandydatów, oraz uczniów i studentów ,szkół ponadgimnazjalnych i wyższych, zlokalizowanych na terenie Dolnego Śląska. Badania są realizowane w ramach umowy z Dolnośląskim Wojewódzkim Ośrodkiem Medycyny Pracy we Wrocławiu.Warunkiem wykonania badania jest pisemne-imienne skierowanie wystawione przez szkołę lub uczelnię. Rejestracja i informacja : tel.76/832-11-10


Info i rejestracja telefoniczna : 76/832-11-10
Pracownicy i kandydaci na pracowników ochrony
Medycyna pracyUwaga ! Badania lekarskie psychologiczne dla posiadaczy licencji oraz osób ubiegających się o wydanie licencji pracownika ochrony fizycznej można wykonać już w Głogowie !!!!!! Już nie trzeba jeździć na badania do Wrocławia i Zielonej Góry.

Uprzejmie informujemy, że w naszej przychodni wykonujemy badania lekarskie i psychologiczne osób ubiegających się o wydanie licencji oraz posiadaczy licencji pracownika ochrony fizycznej. (Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 23 lipca 2013 roku). Rejestracja telefoniczna 76/8321110
Ochrona radiologiczna
Uwaga ! Wykonujemy badanie profilaktyczne pracownika narażonego na oddziaływanie promieniowania jonizującego (obsługa aparatów rentgenowskich medycznych i stomatologicznych, inspektorzy ochrony radiologicznej)
Zapraszamy na badanie krwi
RóżnościUwaga ! Od kwietnia 2012 wykonujemy samodzielnie - na poczekaniu badania biochemiczne krwi - wynik po 3 minutach!

Badania wykonywane są przez nowoczesny - paskowy analizator biochemiczny firmy ROCHE - Reflotron Plus. Urządzenie posiada wszelkie wymagane krajowe , unijne atesty i certyfikaty, a także podlega regularnej kalibracji.
Wykonujemy następujące badania : cholesterol całkowity, HDL, LDL, trójglicerydy, pełny profil lipidowy z programem oceny ryzyka zawału mieśnia sercowego, ALAT, ASPAT, bilirubina, kreatyniana, mocznik, kwas moczowy, poziom glukozy.
Przed wykonaniem badania profilaktycznego proszę zgłosić chęć wykonania dodatkowych - odpłatnych badań laboratoryjnych pracownikowi recepcji.
Potrzebne będą dodatkowe badania
Różności
Stanowisko Krajowego Konsultanta Medycyny Pracy
Medycyna pracyPrezentujemy państwu stanowisko Krajowego Konsultanta Medycyny Pracy w sprawie badań lekarskich i psychologicznych osób zatrudnionych na stanowiskach pracy z wymaganą pełną sprawnością psychofizyczną.
Badania firmowych kierowców
Medycyna pracyUwaga! 29. czerwca 2011 weszły w życie nowe przepisy dotyczące badań pracowników kierujących pojazdami samochodami firmowymi oraz prywatnymi (ryczałty), w trakcie pełnienia obowiązków służbowych. Kliknij na pismo !
Okresowe badania pracowników
Medycyna pracyMedycyna pracy - specjalność lekarska, której przedmiotem jest badanie wpływu środowiska pracy na pacjenta, diagnostyka, leczenie i profilaktyka chorób zawodowych. Lekarz medycyny pracy zajmuje się badaniami profilaktycznych pracowników (wstępne, okresowe, kontrolne), prowadzeniem poradni zakładowej dla pracowników z gabinetami specjalistycznymi, przeprowadzeniem badań uczniów, badań kierowców, osób pracujących na morzu (marynarzy, rybaków), nurków i płetwonurków oraz badań osób ubiegających się lub posiadających pozwolenie na broń.

W naszej przychodni wykonujemy:
-badania wstępne
-badania okresowe
-badania kontrolne
-ocena ryzyka zawodowego
-kontrola stanowisk pracy
-udział lekarza w pracach zakładowej komisji ds.BHP
-kompleksowa opieka profilaktyczna nad zakładami pracy (badania profilaktyczne +leczenie)
-badania lekarskie dla potrzeb sanitarno-epidemiologicznych (karty zdrowia)
-szkolenia dla pracowników udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej
-specjalistyczne opinie lekarskie dla potrzeb sądów i innych instytucji

Poradnia stomatologiczna PROVITA
StomatologiaSerdecznie zapraszamy do Gabinetów Stomatologicznych "Provita". Młody i sympatyczny personel, nowoczesne wyposażenie gabinetów oraz kolorystyka zapewne sprawią, że będą Państwo bez obaw chętnie korzystali z naszych usług. Stosujemy nowoczesne metody leczenia oraz szeroką gamę zabiegów oraz materiałów najnowszych generacji.

Więcej na temat STOMATOLOGIA

Rejestracja : tel. 76-832-11-10 ---- sprawy pilne : tel. kom. 604-900-746
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
USŁUGI MEDYCZNE


MEDYCYNA PRACY

STOMATOLOGIA

PSYCHOLOGIA
PSYCHOTESTY


ONKOLOG - USG PIERSI

MEDYCYNA SPORTOWA

DLA POSIADACZY BRONI PALNEJ

CENNIK USŁUG


MEDYCYNA PRACY

STOMATOLOGIA

PSYCHOLOGIA


Copyright PROVITA Głogów © 2011

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2014 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Aero7Theme by kot2007
Wygenerowano w sekund: 0.08 64,786 unikalnych wizyt